Biwak drużyny Turniej Zastępów

W przyszły weekend, w terminie 18-20 maja odbędzie się biwak drużyny podczas którego odbędzie się Turniej Zastępów.
Biwak odbędzie się w Binowie. Spotykamy się w mundurach z plecakami w piątek 18 maja o godz. 18.00 na przystanku autobusowym Wyszyńskiego w stronę Basenu Górniczego.  Biwak kończy się w niedzielę 20 maja po mszy harcerskiej w katedrze, która zostanie odprawiona o godz. 12.00. Bardzo serdeczenie zapraszamy na mszę 🙂
Podczas biwaku będziemy spać pod namiotami – każdy zastęp ma za zadanie zabrać ze sobą namiot na liczbę osób, która będzie na biwaku. W razie problemów z zorganizowaniem namiotu nasza drużyna posiada na stanie 2 namioty 4-osobowe, jeden z zastępów również posiada namiot turystyczny.
Koszt biwaku to 10zł – jest to koszt noclegu. Bardzo proszę o zgłaszanie harcerek na biwak do najbliższej soboty 12 maja. Pieniądze za biwak prosze wpłącać na konto drużyny  89 2490 0005 0000 4600 2042 7024 Odbiorca: 8 SDH SUMA SIŁ Okręg Północno-Zachodni. W tytule proszę wpisać „biwak drużyny turniej zastępów imię i nazwisko córki”.
Warunkiem uczestniczenia w biwaku jest zgłoszenie się na biwak (do mnie lub do zastępowej), wpłacenie pieniędzy na konto drużyny oraz oddanie karty harcerki (osoby, które nie oddały karty harcerki mogą to zrobić na najbliższej zbiórce zastępu).