Zbiórka drużyny, msza z udziałem harcerzy

ZBIÓRKA DRUŻYNY

W najbliższą sobotę odbędzie się zbiórka drużyny. Spotykamy się o godz. 10.00 na Placu Orła Białego (obok katedry) kończymy o godz. 14.00 w tym samym miejscu.
Każda harcerka zabiera ze sobą: coś do jedzenia, picie, czapkę, szalik, rękawiczki, notatnik, stopień harcerski, śpiewnik. Osoby grające na gitarach zabierają gitary 🙂
Każdy zastęp zabiera ze sobą: proporzec, uzupełnioną apteczkę oraz aparat (może być w telefonie, wystarczy jeden na zastęp) + klej, nożyczki.
Jeśli któraś z dziewczyn potrzebuje coś od kadry na zbiórkę – zamawiała getry, wywijki lub cokolwiek innego – bardzo proszę o maila do czwartku. Druhna Ala jest w Panamie i wszystkie rzeczy, które były zamówione muszę odebrać, dlatego proszę o informację wcześniej 🙂
MSZA Z UDZIAŁEM HARCERZY
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej mszy harcerskiej w najbliższą niedzielę o godz. 17.15 u oo.Dominikanów przy placu Ofiar Katynia 1. Po mszy zapraszamy na planszowki i ciepłą herbatę 🙂 każda drużyna przynosi coś słodkiego – w tym miesiącu za przyniesienie ciasta/ ciastek/ owoców (do wyboru, byle były podzielne) odpowiedzialny jest zastęp Sztorm.
Aby nie mnożyć śmieci prosimy każdą osobę o przyniesienie swojego kubka.
Próba scholi wyjątkowo odbędzie się tylko w niedzielę o godz. 16.00. Osoby, które są w scholi bardzo prosimy o punktualność.