8 SDH Suma Sił » Zbiórka 11 listopada

8 Szczecińska Drużyna Harcerek "Suma Sił"

im. Ireny Kowalskiej-Wuttke ps. Irka

Zbiórka 11 listopada

W najbliższą sobotę spotykamy się w mundurach i ciepłych rzeczach o godz. 15.00 na pętli na Głębokim. Zabieramy ze sobą coś do picia, jedzenie, bilet 30min/ sieciówkę, tekst piosenki „Po całej Polsce o tej godzinie”, osoby które miały powiedziane zabierają ze sobą instrumenty. Każdy zastęp zabiera ze sobą proporzec i apteczkę. Do środy do godz. 20.00 czekam na informację od zastępowych, kto będzie.

Na godz. 18.00 jedziemy na śpiewanie Pieśni Patriotycznych w parku przy placu Matki Teresy z Kalkuty organizowane od wielu lat przez przyjaciela naszej drużyny, dh Jerzego Gołdę. Serdecznie zapraszamy do przybycia całymi rodzinami. Śpiewanie odbędzie się przy ognisku. Koniec koło godz. 19.30.

Osoby, które nie były na biwaku proszę o odsłuchanie pieśni „Po całej Polsce o tej godzinie” https://www.youtube.com/watch?v=kK0xWjJ4vW8

Pieśń tę będziemy śpiewały podczas ogniska, które rozpocznie zdobywanie przez naszą drużynę miana Drużyny Niepodległej – jest to program zorganizowany przez ZHR z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.